Ocenenia

Ocenenia & naších produktov

Klávesnica HandCubeKeys k PC pre hendikepovaných ľudí

V rámci súťaže Inovatívny čin roka 2017, ktorú vyhlasuje Ministerstvo hospodárstva SR, aby upriamilo pozornosť širokej verejnosti na najväčšie slovenské inovácie bol náš výrobok klávesnica HandCubeKeys k PC pre hendikepovaných ľudí ocenený druhým miestom v kategórii výrobkových inovácií.

Klávesnice HandCubeKeys pro hendikepované

8. místo, Vítězové 12. ročníku,
Začínající podnikatelé z České i Slovenské republiky do soutěže přihlásili celkem 174 inovativních nápadů a projektů. Vítězové si rozdělili investice 20 milionů korun.

Projekty pre hendikepovaných vyhrali súťaž startupov TECH INNO DAY 2019

Z firemných tímov zvíťazil startup HandCubeKeys. So svojou špeciálnou drevenou klávesnicou sa snaží pomáhať ľuďom s telesným, mentálnym a zrakovým postihnutím. Klávesnica je bezkontaktná, polohovateľná a každú jednu kocku je ľahko možné zmeniť na iný znak, obrázok alebo aplikačnú klávesu.
STU v Bratislave podporuje mladé talenty nielen prostredníctvom tejto súťaže, ale aj vďaka Univerzitnému technologickému inkubátoru STU InQb, ktorý už 14. rok vytvára podmienky na vznik úspešných firiem a pomáha startupom rásť.

Inovačná súťaž o prezentáciu na IXPO našla víťaza

Skvelá správa pre všetkých zdravotne znevýhodnených! Drevená klávesnica HandCubeKeys je vynálezom, ktorý uľahčí prácu s počítačom ľuďom s telesným, mentálnym, ale aj zrakovým postihnutím. A práve tento vynález sa stal víťazom Inovačnej súťaže, vďaka čomu sa bude môcť predstaviť na najväčšom slovenskom technologickom festivale IXPO 26. – 28. apríla na Tyršovom nábreží v Bratislave.

Nové inovatívne startupy v Inkubátore TUKE

Dňa 24. januára sa v priestoroch Univerzitného vedeckého parku TECHNICOM, Technickej univerzity v Košiciach konalo vyhodnotenie pôsobenia startupov v Startup centre TUKE v rámci polročnej pred-inkubačnej fázy.
Porota odporučila zaradiť do ďalšej fázy podnikateľskej akcelerácie startupov v rámci Inkubátora TUKE projekt ponúkajúci riešenie špeciálnej klávesnice pre hendikepovaných ľudí – Klávesnica HandCubeKeys.

Predstavujeme ti víťazov mentoringového programu Target! Impact Hub Bratislava

HandCubeKeys prináša špeciálnu programovateľnú drevenú klávesnicu k počítaču pre hendikepovaných ľudí.

Telefonné číslo

+421 948 046 121

E-mail

handcubekeys@gmail.com

Ulica

919 01 Zvončín 133, okres Trnava